30 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Bal Andrzejkowy. Do wspólnej zabawy włączyły się wszystkie cztery grupy przedszkolaków. W całym budynku od samego rana panowała magiczna atmosfera. Dzieci przebrane w fantastyczne stroje bawiły się przy skocznej muzyce w oczekiwaniu na zaproszonych gości – Czarownice z Łysej Góry. Jak nakazuje tradycja nasze miłe czarodziejki zaprosiły dzieci do uczestnictwa w „andrzejkowych wróżbach”. Każdy przedszkolak miał okazję dowiedzieć się co go czeka w niedalekiej przyszłości Dla dzieci była to ogromna niespodzianka. Odczytywanie znaków i przepowiedni wprowadziło wszystkich w tajemniczy nastrój. Cienie woskowych figurek pobudziły fantazje i wyobraźnie, a serduszka z imionami kolegów i koleżanek wywołały uśmiechy i rumieńce na twarzach.Czas pomiędzy wróżbami urozmaicony był wspólną wesołą zabawą i słodkim poczęstunkiem. Czarodziejski, andrzejkowy nastrój panował u nas cały dzień. Dziękujemy mamom za słodki poczęstunek oraz „Naszym Czarownicom” Klaudii i Wiktorii z ZSA-E z Werynii za wspólną zabawę :)