30 listopada w naszym przedszkolu obchodziliA�my Bal Andrzejkowy. Do wspA?lnej zabawy wA�A�czyA�y siA� wszystkie cztery grupy przedszkolakA?w. W caA�ym budynku od samego rana panowaA�a magiczna atmosfera. Dzieci przebrane w fantastyczne stroje bawiA�y siA� przy skocznej muzyce w oczekiwaniu na zaproszonych goA�ci a�� Czarownice z A?ysej GA?ry. Jak nakazuje tradycja nasze miA�e czarodziejki zaprosiA�y dzieci do uczestnictwa w a�zandrzejkowych wrA?A?bacha�?. KaA?dy przedszkolak miaA� okazjA� dowiedzieA� siA� co go czeka w niedalekiej przyszA�oA�cii?S Dla dzieci byA�a to ogromna niespodzianka. Odczytywanie znakA?w i przepowiedni wprowadziA�o wszystkich w tajemniczy nastrA?j. Cienie woskowych figurek pobudziA�y fantazje i wyobraA?nie, a serduszka z imionami kolegA?w i koleA?anek wywoA�aA�y uA�miechy i rumieA�ce na twarzach.Czas pomiA�dzy wrA?A?bami urozmaicony byA� wspA?lnA� wesoA�A� zabawA� i sA�odkim poczA�stunkiem. Czarodziejski, andrzejkowy nastrA?j panowaA� u nas caA�y dzieA�. DziA�kujemy mamom za sA�odki poczA�stunek oraz a�zNaszym Czarownicoma�? Klaudii i Wiktorii z ZSA-E z Werynii za wspA?lnA� zabawA�A�:)