a�zBo na A�wiecie nie znajdzieci takich bajek i zagadek jakie wnukom opowiada moja Babcia i mA?j Dziadeka�?.

13 stycznia w MDK w Kolbuszowej odbyA�o siA� uroczyste spotkanie Noworoczne poA�A�czone ze AswiA�tem Babci i Dziadka. W przygotowanym na tA� specjalnA� okazjA� wystA�pie artystycznym nasze kochane przedszkolaki skA�adaA�y A?yczenia swym kochanym Babciom i DziadkomA� dziA�kujA�c im za miA�oA�A�, dobroA� i cierpliwoA�A�. Dumni dziadkowie ze wzruszaniem podziwiali wystA�py swoich milusiA�skich , a dzieci dumnie peA�niA�y rolA� gospodarzy. SwA� obecnoA�ciA� w tym dniu oprA?cz licznie zgromadzonych babA�, dziadkA?w i rodzicA?w zaszczycili nas zaproszeni goA�cie: PoseA� na Sejm RP p. Zbigniew Chmielowiec, Burmistrz Kolbuszowej p. Jan Zuba oraz PrzewodniczA�cy Rady Miejskiej w Kolbuszowej p. Krzysztof Wilk. PrzybyA�ych goA�ci na uroczystoA�A� serdecznie powitaA�a p. dyrektor przedszkola Beata Stefanek wraz z najmA�odszymi przedszkolakami. Dzieci z wielkim entuzjazmem zaprezentowaA�y goA�ciom czA�A�A� artystycznA�: inscenizacjA� pt. a�zW krainie zimowej bajkia�? przeplatanA� wierszami, piosenkami, taA�cami a�� zabawny a�zTwist dla babcia�? w wykonaniu chA�opcA?w ze StarszakA?w, peA�en wdziA�ku taniec AsnieA?ynek do piosenki a�zHallelujaha�? w wykonaniu dziewczynek ze StarszakA?w, wesoA�y taniec ze a�zA�nieA?nymi parasolkamia�? do melodii a�zPada A�niega�? z udziaA�em AsredniaczkA?w. Maluszki natomiast wdziA�cznie zakrA�ciA�y siA� do piosenki a�zAswieci gwiazdkaa�?.A� Na zakoA�czenie nie obyA�o siA� bez drobnych upominkA?w dla kochanych goA�A�i. Po nagrodzonych gromkimi brawamiA� wystA�pach odbyA�a siA� a�zzabawa choinkowaa�? dla dzieci, rodzicA?w i dziadkA?w oraz smakowity poczA�stunek przygotowany przez rodzicA?w. WspA?lnym plA�som, taA�com i konkursom nie byA�o koA�ca. Wszyscy bawili siA� znakomicie pod czujnym okiem wodzirejki p. Iwonki Baran z a�zFabryki zabawa�?. Ach co to byA� za bal a�� szkoda , A?e drugi dopiero za rok ;) . DziA�kujemy wszystkim goA�ciom za przybycie a rodzicom za pomoc, zaangaA?owanie i wspA?lnA� zabawA�.