W gospodarstwie

10 Obrazów

Ognisko

9 Obrazów

Teatrzyk

6 Obrazów

Spotkanie przedszkolaków z Mateuszem Cetnarskim

W dniu 30.05.2012 r. przedszkolaków odwiedził obecny mistrz Polski w piłce nożnej, wychowanek Kolbuszowianki, zawodnik Śląska Wrocław, Mateusz Cetnarski.

7 Obrazów

Olimpiada

8 Obrazów

Święto rodziny

28 Obrazów

Biblioteka

4 Obrazy

marzanna

„Marzanno, marzanno, ty zimowa panno, my Ciebie żegnamy, do morza wrzucamy..”

6 Obrazów

Ferie na wesoło

10 Obrazów

Basiowy Bal Pasiastych

Nasze Przedszkole wzięło udział w ogólnopolskim Basiowym Balu Pasiastych. Wszystkie przedszkolaki stanęły na wysokości zadania i w ustalonym dniu 16 lutego 2012 r. przyszły ubrane w śmieszne pasiaste stroje (bluzeczki, sweterki, rajstopki, getry, skarpetki itp.)

12 Obrazów

Noworoczne spotkanie przy choince

W dniu 14.01.2011 roku w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej odbył się karnawałowy bal przedszkolaków. Swą obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście: poseł na Sejm RP- pan Zbigniew Chmielowiec, burmistrz Kolbuszowej - pan Jan Zuba, z-ca burmistrza - pan Marek Gil, przewodniczący Rady Miejskiej - pan Marek Opaliński oraz dziadkowie i rodzice naszych wychowanków.

6 Obrazów

Andrzejkowy bal z wróżbami

Uroczystość Andrzejkowa tego roku obchodzona była wyjątkowo hucznie. Od rana dzieci przychodziły wspaniale poprzebierane za postacie z bajek i filmów dla dzieci. Imprezę rozpoczęła grupa Starszaków ...

9 Obrazów

Teatralne spotkanie z autorką książeczek dla dzieci

Dnia 24.10.2011 r. do naszego przedszkola zostali zaproszeni aktorzy z Krakowa. Gościem honorowym była Bogusława Hodyl - autorka książek dla dzieci, aktorka teatru Strofa z Krakowa.

7 Obrazów

Święto powitania jesieni

Korzystając z pięknej pogody, w dniu 29.09.2011 r. w Publicznym Przedszkolu nr 2 w Kolbuszowej odbył się jesienny bal przedszkolaków. W ogrodzie przedszkola dzieci obejrzały spektakl ...

5 Obrazów

Uroczyste pasowanie na Starszaka

Uroczyste pasowanie na Starszaka w Publicznym Przedszkolu nr 2 w Kolbuszowej.

4 Obrazy