Oferta

Nasze przedszkole zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, różnorodne pomoce dydaktyczne, bogaty księgozbiór dla dzieci oraz urozmaicone zajęcia dydaktyczne.

Posiłki wykonujemy z najlepszych surowców w stołówce przedszkolnej. Stawka żywieniowa to 5 zł dziennie.

Zgrany zespół nauczycielski wraz z personelem pomocniczym zapewnia indywidualne podejście do każdego dziecka.
Rozwijamy talenty dzieci, bierzemy udział w różnorodnych konkursach: muzycznych, plastycznych, teatralnych, sprawnościowych, np. Tradycje i zwyczaje Świąt wielkanocnych, Bożonarodzeniowe ozdoby, Zdolny Przedszkolak i jego nauczyciel.
Festiwal Papieski, Festiwal: Muzyczne Jabłuszka, Konkursy Ekologiczne: Moja ekologiczna roślinka, Ekologiczne zwierzątko i wielu innych.

Przedszkole organizuje szereg imprez dla dzieci i rodziców

• Pasowanie na starszaka – wrzesień
  • Powitanie jesieni – październik
  • Andrzejki – listopad
  • Spotkanie z Mikołajem – grudzień
  • Karnawałowe spotkania przy choince w MDK dla rodzin – styczeń
  • Bal przebierańców i Dzień Serduszkowy – luty
  • Powitanie wiosny i Dzień Talentów – marzec
  • Piknik rodzinny z grilowaniem w ogrodzie – maj
  • Dzień Dziecka i Dzień sportu – czerwiec
  • Pożegnanie dzieci odchodzących do szkoły – czerwiec

W NASZYM PRZEDSZKOLU DZIECI NIGDY SIĘ NIE NUDZĄ !

Współpracujemy ze szkołami

• Bierzemy udział w koncertach naszych absolwentów w Szkole Muzycznej,
  • Uczestniczymy w Dniach Otwartych w Szkołach Podstawowych,
  • Bierzemy udział w spektaklach teatralnych wystawianych przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w ramach Akcji: Dwójka dla Dwójki.

Posiadamy certyfikaty m.in.

• Certyfikat Przedszkola Promującego Zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki                             z Rakiem
  • Certyfikat Akademii Zdrowego Przedszkolaka
  • Certyfikat: Kubusiowi Przyjaciele Natury